Elstartolt az első virtuális Educatio Kiállítás

Ma reggel 9 órakor nyílt meg a 21. Educatio Kiállítás - a járványhelyzetre való tekintettel a virtuális térben. A szervezők egy úttörő, többnyelvű online expo-t hoztak létre, melyen egyszerre 51 felsőoktatási intézmény vesz részt. Az eseményt Bódis József oktatásért felelős államtitkár nyitotta meg hivatalosan.

Az Educatio Kiállítás célja, hogy a továbbtanulás előtt álló diákok döntéshozatalát segítse az itt szerzett információkkal, benyomásokkal.

Az idei Education 32 hazai és 19 külföldi egyetem standját lehet majd „meglátogatni", így a kiállításra látogatás nem csak az itthoni egyetemekben gondolkodóknak ajánlott.

Az Educatio Kiállításról ebben a cikkünkben olvashatsz részletesebben és itt tudsz regisztrálni a rendezvényre.

Nézd meg a hivatalos megnyitót: