Felvételi 2021: Itt vannak az Óbudai Egyetem szakjainak ponthatárai

Kihirdették a 2021. szeptemberében induló képzések ponthatárait. Összegyűjtöttük Nektek, hogy hány ponttal lehetett bejutni az Óbudai Egyetemre!

Kíváncsi vagy más egyetemek ponthatáraira is? Itt megtalálod a CORVINUS, az ELTE, az SZTE, a BME, az SE, a MATE, a PTE, a DE, a BGE, az NKE, az ATE, a PPKEa KRE és az ME ponthatárait!

Az idei évben 11 százalékkal jelentkeztek többen a felsőoktatásba és a modellt váltott egyetemek népszerűsége is egyre növekszik. A felvételi kapcsán idén több új sztárszak is felkerült a listára. A 2021-es felvételi eljárásban 101 878-an jelentkeztek felsőoktatási intézménybe, ezen belül 7999-en az Óbudai Egyetemet is megjelölték.

Kíváncsi vagy a legnépszerűbb szakokra? Itt megtalálod a gazdálkodási és menedzsment, a pszichológia, a gyógypedagógia, az ápolás és betegellátás, a mérnökinformatika, a kommunikáció és médiatudomány, a kereskedelem és marketing, a pénzügy és számvitel, a nemzetközi gazdálkodás és a turizmus-vendéglátás ponthatárait!

Lássuk a ponthatárokat!

TIPP:Ha mobileszközön olvasod cikkünket, húzd oldalra a táblázatot a pontszámokért!

Neumann János Informatikai Kar

Ha kíváncsi vagy az Óbudai Egyetem többi karának pontszámaira is, lapozz a cikk alján!