Hamarosan kezdődik az ország egyik legnagyobb állásbörzéje, ne maradj le!

Március 17 és 18 között online formában látogatható a Műegyetemi Állásbörze. Nem csak mérnököknek!

Az Állásbörze a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem egyik legfontosabb rendezvénye, melyet félévről félévre látogathatnak a hallgatók és a pályakezdők.

Természetesen idén, a pandémiára való tekintettel, ez is online formában lesz megtekinthető mindkét nap 10 és 17 óra között.

A Műegyetemi Állásbörze az egyetem profiljából adódóan elsősorban a műszaki és gazdaságtudományi állásokra fókuszál, de azok számára is nyújthat lehetőségeket, akik nem ilyen vonalon tanulnak. Az állások palettája rendkívül széles, diákmunkától és gyakornoki pozíciótól kezdve a főállásig sokféle munkalehetőséggel találkozhatsz.

Az Állásbörzére a honlapján tudsz regisztrálni, ahol előadásokra jelentkezhetsz, és a rendezvény ideje alatt valós időben chatelhetsz különböző vállalatok képviselőivel. Az oldalt érdemes az Állásbörze indulása előtt is böngészni, hogy hamarabb képbe kerülj az aktuális állásajánlatokkal kapcsolatban.

Konda Nikolett