Online állásbörze a Budapesti Gazdasági Egyetemen!

A BGE három karán 43 vállalati és civil szervezeti partner várja a hallgatókat szakmai gyakorlati és álláshelyekkel, önkéntesmunka-lehetőségekkel május 5-én és 6-án.

A rendezvényen az érdeklődők kapcsolatba léphetnek a kiállítókkal az online térben, részt vehetnek interaktív előadásokon, workshopokon, fogadóórákon, és helyben jelentkezhetnek nyitott pozíciókra is önéletrajzukkal. A virtuális állásbörze újdonsága, hogy a korábbiakhoz képest az összes kiállító ajánlatait egyetlen platformot érhetik el a résztvevők.

A Budapesti Gazdasági Egyetem állásbörzéjén a következő területekről várják a hallgatókat, frissdiplomás pályakezdőket az álláslehetőségekkel:

• szállítmányozás-logisztika
  • gazdálkodás
  • marketing
  • kommunikáció
  • pénzügyi szolgáltatás
  • hotelláncok
  • turizmus-vendéglátás szektor
  • kereskedelmi és szolgáltató cégek
  • adótanácsadó és könyvvizsgáló cégek
  • bankok
  • informatikai vállalkozások és szolgáltató központok

Ezek mellett öt civil szervezet is bemutatkozik majd, és az egyetem fenntarthatósági törekvéseinek megfelelően a hallgatók önkéntesként is csatlakozhatnak a szervezetekhez.

Nem marad el a nemzetközi mobilitási lehetőségek, például az Erasmus+ programok bemutatása sem, de meg lehet ismerkedni vállalkozásfejlesztési programokkal, karrierszolgáltatásokkal, mesterképzésekkel, szakirányú továbbképzésekkel, doktori képzésekkel és szakkollégiumokkal is.

Az állásbörze ezen a honlapon lesz majd látogatható, ahol többek között karriertanácsadás igénybevételére is lehetőség lesz.

forrás: MTI