Milliókat nyert a lottón az egyetemista - Elárulta, mihez kezd ezután

Egy 20 éves brisbane-i egyetemista számait húzták ki a Powerball lottósorsoláson, aki így 20 millió dollárt, átszámítva 5,8 milliárd forintot nyert. Azt, hogy milyen pénzügyi tervei vannak a hatalmas nyereménnyel, nem részletezte, de azt már kijelentette, hogy sosem fog dolgozni - árulta el a ladbible.com-nak.

20 millió dollárt nyert az egyetemista, aki először el se akarta hinni, hogy ennyi pénz birtokosa lett.Fotó / Pixabay

A fiatal milliomos annyit még elárult, hogy eddigis támogatott pár jótékonysági szervezetet, akiknek most több pénzt fog adni.

A cikk teljes terjedelmében a life.hu oldaláról került átvételre.