A gyermekkor íze: 7 édesség, ami tutira visszahozza a gyerekkorod

Kevés dolog tudja annyira visszahozni az emlékeket, mint újra érezni egy illatot vagy ízt. Ha pedig a gyerekkor visszaidézéséről van szó, akkor az egykori kedvenc édességeink azonnal nosztalgikussá teszik hangulatunkat. De mik is voltak ezek?

Ha most vagy egyetemista, akkor tutira mosolyt csal az arcodra a PEZ cukor, vagy a Kinder tojás emléke, hiszen ezek az ikonikus édességek kísérték végig a gondtalan gyermekéveket, amiket hébe-hóba szívesen visszahoznánk a vizsgaidőszak meg az online suli helyére. Neked melyik volt a kedvenced ezek közül?

Kattints a képre a galériáért!

PEZ cukor – A kétezres évek egyik legmenőbb édessége, amihez, ha igazán menő voltál, még adagoló is társult.